جمهوری اسلامی ایران
شهرداری آستانه علوی

شهرداری آستانه علوی

سال رشد تولید با مشارکت مردم
همایش پیاده‌روی خانوادگی‌به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر آستانه و مساعدت گروه تجاری مقدسی به مناسبت هفته وحدت در شهر آستانه برگزار گردید.
همایش پیاده‌روی خانوادگی‌به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر آستانه و مساعدت گروه تجاری مقدسی به مناسبت هفته وحدت در شهر آستانه برگزار گردید.

جمعه ۱۴ مهر ماه ۱۴۰۲ همایش پیاده‌روی خانوادگی‌به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر آستانه و مساعدت گروه تجاری مقدسی به مناسبت هفته وحدت در شهر آستانه برگزار گردید.

این مراسم با حضور گسترده شهروندان، امام جمعه محترم، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آستانه برگزار گردید. در این مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران ابتدا امام جمعه محترم شهر آستانه با بیان آیات و احادیث ائمه اطهار(ع) نسبت به سلامتی و اهمیت ورزش ایراد سخنرانی فرمودند. سپس شهردار آستانه ضمن خوش‌آمد‌گویی و تشکر از حضور مردم،‌رمز توسعه و فرهنگ شهروندی را ، مشارکت دوسویه شهروندان با شهرداری دانستند.این مراسم با برگزاری چندین مسابقه بومی و محلی از جمله:طناب کشی، دارت، زدن حلقه، هفت سنگ و حرکات نمایشی ژیمناستیک و ورزش باستانی برگزار و به نفرات برتر جوایزی از طرف شهرداری آستانه اهدا گردید.

در پایان این برنامه نیز به افرادی که در این همایش شرکت کرده بودند به قید قرعه ۶ دستگاه دوچرخه اهدا گردید.


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام

1
وضعیت آب و هوا
در حال دریافت اطلاعات ...
اوقات شرعی
اوقات شرعی به افق آستانه علوی
اذان صبح
۰۵:۱۵:۰۵
طلوع خورشید
۰۶:۴۱:۰۷
اذان ظهر
۱۳:۱۲:۲۶
غروب خورشید
۱۹:۴۴:۱۸
اذان مغرب
۲۰:۰۲:۳۲
نیمه شب
۰۰:۲۹:۴۱
ارتباط با ما
آدرس: آستانه، خیابان شهید بهشتی، میدان مدرسی
کدپستی: 3871853579
تلفن تماس: 38435740-086
فکس: 38432482-086
پیامک: 30005006006816
پست الکترونیکی: info@astanehalavi.ir