جمهوری اسلامی ایران
شهرداری آستانه علوی

شهرداری آستانه علوی

سال رشد تولید با مشارکت مردم
آیین افتتاح و بهره‌برداری بلوار پیامبر اعظم (ص) با حضور استاندار محترم مرکزی در ششمین روز از هفته دولت برگزار گردید‌.
 آیین افتتاح و بهره‌برداری بلوار پیامبر اعظم (ص) با حضور استاندار محترم مرکزی در ششمین روز از هفته دولت برگزار گردید‌.

سه شنبه ۷ شهریور ماه ۱۴۰۲ آیین افتتاح و بهره‌برداری بلوار پیامبر اعظم (ص) با حضور استاندار محترم مرکزی در ششمین روز از هفته دولت برگزار گردید‌.

با حضور استاندار مرکزی جناب آقای دکتر مخلص الائمه و نماینده محترم مردم شهرستان شازند در مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر احمدی بیغش، مدیر کل محترم دفتر امور شهری و شوراهای استانداری و سایر مسیولین ، پروژه بلوار پیامبر اعظم (ص) شهر آستانه افتتاح و زیر بار ترافیکی قرار گرفت.

در ابتدا با حضور مسیولین در مزار مطهر شهدا، نسبت به مقام شامخ آنان ادای احترام نمودند. سپس با حضور در منزل مادر شهید والامقام عزیزی یاد و خاطره این شهید را گرامی و از صبر و شکیبایی این مادر قدردانی نمودند.

در ادامه مراسم با حضور در محل بلوار پیامبر اعظم(ص)، شهردار آستانه نسبت به معرفی پروژه و روند اجرایی و انجام آن توضیحاتی را ارائه و از زحمات پرسنل خدوم شهرداری در حوزه های مختلف قدردانی نمودند.

سپس استاندار با بیان اینکه مجموعه های شورایی به ویژه نمایندگان مجلس و اعضای شوراهای شهر در کنار مجموعه دستگاه‌های اجرایی کمک کردند تا در هفته دولت امسال تکاپو و حرکت خوبی را شاهد باشیم.

ایشان ضمن برشمردن شهردار آستانه بعنوان یکی از شهرداران جهادی، انقلابی و متخصص استان از مجموعه شهرداری و شورای شهر بواسطه اقدامات ارزنده صورت گرفته در شهر قدردانی نمودند.


اشتراک گذاری خبر: گوگل پلاس توئیتر واتساپ تلگرام

وضعیت آب و هوا
در حال دریافت اطلاعات ...
اوقات شرعی
اوقات شرعی به افق آستانه علوی
اذان صبح
۰۴:۳۶:۱۲
طلوع خورشید
۰۶:۱۴:۲۰
اذان ظهر
۱۳:۱۸:۴۸
غروب خورشید
۲۰:۲۲:۵۷
اذان مغرب
۲۰:۴۲:۵۳
نیمه شب
۰۰:۲۹:۳۵
ارتباط با ما
آدرس: آستانه، خیابان شهید بهشتی، میدان مدرسی
کدپستی: 3871853579
تلفن تماس: 38435740-086
فکس: 38432482-086
پیامک: 30005006006816
پست الکترونیکی: info@astanehalavi.ir